fbpx

Impreza okolicznościowa w firmie – jak nadać jej prestiż?

Imprezy okolicznościowe to ostatnio bardzo popularna praktyka w wielu firmach. Są organizowane, aby stworzyć przyjazne warunki pracy. Jest to możliwe, jeżeli damy pracownikom szansę na lepsze poznanie się i porozmawianie na różne tematy niezwiązane z pracą, co zaowocuje zacieśnieniem łączących ich więzi. W ten sposób praca w danym przedsiębiorstwie będzie przebiegać sprawniej, efektywniej, wydajniej i w życzliwej atmosferze. Nie od dziś wiadomo, że o wiele lepiej współpracuje się z osobami, które znamy, cenimy i darzymy szacunkiem, niż z nieznajomymi, którzy są nam całkowicie obojętni. Firmowe imprezy okolicznościowe są więc świetną okazją do tego, aby polepszyć warunki pracy i zbliżyć do siebie pracowników.

Co zrobić, aby firmowa impreza okolicznościowa była udana?

Przede wszystkim musisz zadbać o odpowiednią przestrzeń, w której odbędzie się spotkanie. Nie zawsze biuro jest najlepszym rozwiązaniem. Miejsce pracy przywodzi bowiem na myśl służbowe obowiązki, kojarzy się z wysiłkiem i zmęczeniem, dlatego czasami lepiej wynająć na imprezę firmową osobną salę w lokalu, która nie wiąże się z żadnymi negatywnymi skojarzeniami. Wynajmując salę, pamiętaj, że musi być ona na tyle duża, aby swobodnie zmieścili się w niej wszyscy uczestnicy spotkania.

Zadbaj także o odpowiednią oprawę muzyczną, aby podczas imprezy nie panowała krępująca cisza. Grająca w tle muzyka sprawi, że zapanuje swobodna i niezobowiązująca atmosfera zachęcająca uczestników do prowadzenia rozmów.

Kolejną niezwykle istotną rzeczą jest zapewnienie gościom smacznego jedzenia i picia. Bez tego żadna impreza nie może być udana. Najlepszym pomysłem na zorganizowanie słodkiego poczęstunku jest skorzystanie z oferty cukierni zajmującej się pieczeniem ciast okolicznościowych i tortów na zamówienie.

Jaką cukiernię wybrać?

Wybierając odpowiednią cukiernię, w której zamówisz ciasta, torty czy inne wypieki na imprezę firmową, zwróć uwagę na to, jakie produkty znajdują się w jej ofercie i z jakich składników powstają. Słodkości na takim spotkaniu powinny być najwyższej jakości, aby smakowały wszystkim gościom, przywodząc na myśl domowe wypieki z dzieciństwa. Wybierz naszą cukiernię, gdzie wszystkie ciasta i torty powstają na bazie naturalnych składników bez dodatku spulchniaczy, utrwalaczy czy polepszaczy smaku. Nasze wypieki sprawią, że każda impreza okolicznościowa będzie ekskluzywnym wydarzeniem łączącym pracowników!