fbpx

Oferta stałej współpracy dla lokali gastronomicznych

 

Nasze świeżutkie wypieki mogą pojawić się w menu Twojej kawiarni lub restauracji! Dzięki naszej specjalnej ofercie dla lokali gastronomicznych również Twoi Klienci będą mogli skosztować oferowanego przez nas chrupiącego pieczywa pysznych ciast oraz wyroby cukiernicze, które nie tylko pysznie smakują – ale także wyglądają jak słodkie dzieła sztuki. Wystarczy, że nawiążesz z nami współpracę i podpiszesz umowę na dostawę naszych wyjątkowych produktów.

Oferta obejmuje wszystkie nasze wypieki, od chlebów i chałek, poprzez lekkie ciasta z owocami czy sztukowe wyroby cukiernicze typu eklery, tartaletki i mini bezy, aż po torty. Zawsze dbamy o to, by nasze produkty były nie tylko świeże i pełne wartości odżywczych, ale do tego również zgodne z wymaganiami Klientów oraz o wyjątkowym wyglądzie. Nie stosujemy niepotrzebnych konserwantów, sztucznych barwników i ulepszaczy. Chcemy, aby nasze wypieki, ciasta i torty były nie tylko smaczne, ale przede wszystkim zdrowe.

Jeśli więc szukasz dostawcy wysokiej jakości pieczywa i produktów cukierniczych, zrobionych ze świeżych, najwyższej klasy składników i o doskonałym wyglądzie – zapraszamy do kontaktu z piekarnią Kęsy w Łodzi. Odpowiemy na wszystkie pytania związane ze współpracą, a także przedstawimy szczegóły naszej oferty hurtowej dla firm z branży gastronomicznej.