fbpx

Kilka pomysłów na spersonalizowany tort na rocznicę ślubu

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. W dniu ślubu życie zaczyna się jakby na nowo. Od tego momentu wszystkie wzloty i upadki są dzielone przez męża i żonę, każda radość i smutek jest wspólny. Z tego względu celebrujemy to wydarzenie. Kiedy wesele dobiegnie końca, zaczyna się codzienne życie. Jednak co roku można odnowić emocje, które towarzyszyły nowożeńcom w ten wyjątkowy dzień – mowa oczywiście o rocznicy ślubu.

Jak świętować rocznicę ślubu?

Ile par, tyle sposobów na świętowanie rocznicy ślubu. Jedni wybierają romantyczną kolację, inni idą do kina lub teatru, jeszcze inni planują wyjazd we dwoje, a niektórzy wyprawiają huczne przyjęcia. Niezależnie od pomysłu na rocznicę warto pomyśleć o zamówieniu tortu, który będzie słodkim akcentem w tym wyjątkowym dniu. Aby taki tort mógł przenieść małżonków do przeżyć z dnia ślubu, warto pomyśleć o zamówieniu niepowtarzalnego, spersonalizowanego tortu!

Jaki tort będzie odpowiedni na rocznicę ślubu?

Idealny tort na rocznicę ślubu to wypiek dopasowany do gustów i wymagań świętującej ją pary. Pomyślcie, jakie smaki najbardziej Wam pasują, jakie aromaty i kolory sprawiają Wam największą przyjemność. Bazując na tych informacjach, można stworzyć tort na zamówienie, który będzie jedyny w swoim rodzaju! Oto kilka pomysłów:

  1. Czekoladowo-wiśniowy
  2. Biała czekolada z musem truskawkowym
  3. Czekolada z pomarańczami i masą mascarpone
  4. Tort z czekoladowym kremem angielskim, przełożony chrupką bezą czekoladowo-orzechową i wykończony delikatnym kremem

Niezależnie od tego, na jaki smak się zdecydujecie, pomyślcie o ozdobach, które sprawią, że Wasz tort będzie zachwycał nie tylko smakiem, ale i wyglądem. Doskonałym pomysłem może być dekoracja z żywych kwiatów, owoców, spersonalizowany napis z drewnianego tworzywa lub czarnej plexi albo fantazyjna dekoracja z masy cukrowej. Dla profesjonalnych cukierników nie ma marzeń, których nie można by było spełnić!